Vrh C - štěňátka k odběru září 2017

Novinky

25.10.2018 Štěňátka u nás ...

Po dlouhém rozmýšlení, jsme rozhodli, že chovnost naší Elinky ( Evička Coloured Litožnická Tvrz) již ukončíme...jak se říká 3x a dost. Se Sallinkou se pokusíme ukázat na nějaké výstavě a pak se uvidí zda budou další štěňátka vrh D. Děkujeme všem zájemcům za projevený zájem, ale v tuto chvíli nemáme žádné klubíčko štěstí k prodeji.

18.10.2018 Nožky máme v pořádku:-)...hurá!

Tak jsme se dnes, s babi Vendulkou, vydaly do Písku na kliniku MVDr. Slabého, aby Matesovi (Atos)udělal kontrolní snímek zadní nožičky, kterou mu minulý rok po autonehodě, dával do kupy. Výsledek nás potěšil, protože vše i přes špatnou prognózu je v pořádku a Matýsek už zase "skáče přes kaluže". A když už jsme tam byly, tak šla i malá Sallinka na posouzení luxace pately a výsledek nás potěšil je to 0/0 !

17.09.2017 NOVÝ ČLEN NAŠÍ RODINY!!!

Tak konečně se naše smečka rozrostla o černou fenečku, dneska jsme podnikli dlouhou cestu do Frýdlantu a je naše Salinka od Krásné Řeky. Děkujeme ing. Němcové a doufáme, že to malé stvořeníčko si najde cestu do Elinčina srdíčka a budou to kámošky!

15.09.2017 Pozdravy od C.

Štěňátka posílají fotečky a zprávičky, jsme moc rádi, že se mají dobře a poctivě se snaží učit všem psím dovednostem:-).

08.09.2017 Tak už jsou všichni v nových domovech:-(.

Už se nám moc stýská, doufáme, že se mrňata mají dobře.
No a my asi přehodnotíme zda za rok nebude ještě jeden vrh:-) od Elinky.