Vrh C - štěňátka k odběru září 2017

Výstavy

A mám šťěňátka, takže do výstavního kruhu se vrátím až v sezóně 2014.

1.2.2013 - DUOCACIB BRNO

Tak po sérii vítězství to přišlo... nejsem první ve své třídě, ale patří mi až druhé místo. A za to může panička, která mě týden před výstavou ostříhala, takže paní rozhodčí Brotánková, paničce vynadala a dalá mi posudek V2, za mimovýstavní formu:-(. Sice jsem nazískala žádný pohár do sbírky, ale užila jsem si krásný víkend v Brně, hlavně v hotelu Myslivna, kde to bylo samý pejsek :-).

20.11.2012 - UDĚLEN TITUL JUNIOR ŠAMPIONA ČR!

           

13.10.2012 - Mezinárodní výstava psů České Budějovice

Tak a zase sobota, panička mě načesala, paníček uplácel piškotama a jelo se na další výstavu. Soutěžím v mezitřídě a přestože jsem nazlobila paničku, tím, že jsem se jí vyvlékla z vodítka a chtěla utéct, tak jsem nakonec poslechla pěkně běhala a od paní rozhodčí Holmerové,získala svůj první CAC. O BOBA jsem o ocásek prohrála s fenkou Amy.

posudek
CAC

25.8.2012 - Interdog Bohemia Mladá Boleslav

Dneska jsem soutěžila jen se čtyřmi pejsky, jedním šampionem a dvěma šťěňátky. Pan rozhodčí Jančík mi napsal moc hezké posouzení, udělil CAJC,BOJ a BOB a v boji o BOBA mi řekl, že jsem moc pěkná a protože krásně běhám, tak jsem vyhrála nad pejskem ze třídy šampionů. Jedinou nevýhodou bylo, vzhledem k zisku BOBA, nutnost setrvat až do pozdního odpoledne, kvůli účasti v závěrečných kruzích.

posudek
CAJC

11.8.2013 - Krajská výstava psů, speciální a klubová výstava Kladno

Moje první klubová výstava, spoustu pejsků jako jsem já. Ve třídě mladých jsem si vyběhala svůj první CAJC. Zároveň mě paní rozhodčí Štěpničková zbonitovala a já můžu být maminkou štěňátek s PP.

posudek
CAJC

9.6.2012 - 47. Podbrdská výstava psů

Vzhledem k tomu, že mám ten průkaz původu a prý jsem"hezký kousek", se páníčci rozhodli jet se mnou na výstavu. No panička v lodičkách, páníček bez křesílka a já bez módního sestřihu se mi nejdříve jevilo jako promarněná sobota, ale nakonec jsem to zvládla a paní rozhodčí Brotánkové jsem se moc líbila a tím získala svůj první pohár. Také jsem poznala moc milé chovatelky Petru a Veroniku, které mě přistřihly a poradiliy jak na to :-)

posudek